MeTiN2 PvP SeRVeR KuRuLuMu Ve MeTiN2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeTiN2 PvP SeRVeR KuRuLuMu Ve MeTiN2

Pvp SeRVeR KuRMak ARTıK Çok KoLay !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metressssssssssssssssss

YazarMesaj
[TL]Zorlu
[Süper GM]
[Süper GM]
[TL]Zorlu

Rep Puanı : 40545
Başarı Sistemi : 40033
Server : Mehter

Metressssssssssssssssss Empty
MesajKonu: Metressssssssssssssssss   Metressssssssssssssssss EmptySalı Nis. 06, 2010 3:12 pm

Bir karı koca barda oturmuş içkilerini yudumlarlarken içeriye gayet hoş ve alımlı bir bayan girer . Adamın yanından geçerken yanağından bir makas alıp nasılsın hayatım görüşemiyoruz bu aralar der . Adamın karısı yarı kızgınlık yarı şaşkınlık içinde kocasına sorar bu kadın kim diye , adam gayet sakin bir şekilde metresim diye cevap verir . Kadın çılgına döner utanmaz adam birde utanmadan metresim diyorsun herşey bitti boşanıyoruz seni terkediyorum der . Adam sakinliğini hiç bozmadan ne yani Etilerdeki dubleksi , Akmerkezdeki daireyi , 24 metrelik yatı bankadaki binlerce dolarlık açtığım hesabı bir anda bırakıp beni terk mi ediyorsun der . Bunları duyunca kadın birden sakinleşir ve etrafına bakınmaya başlar . O sırada ilerde masalardan birinde eski arkadaşlarını görür ve eşine bu bizim Suat değil mi der . Yanındaki kim acaba diye sorar . Adam metresi der . Kadın ay bizimki daha güzel vallahi der …
[TL]Zorlu
[Süper GM]
[Süper GM]
[TL]Zorlu

Rep Puanı : 40545
Başarı Sistemi : 40033
Server : Mehter

Metressssssssssssssssss Empty
MesajKonu: Geri: Metressssssssssssssssss   Metressssssssssssssssss EmptySalı Nis. 06, 2010 3:13 pm

bu fikraya cok güldüm bn isn beyenirsiniz Very Happy

Metressssssssssssssssss
1 sayfadaki 1 sayfası