MeTiN2 PvP SeRVeR KuRuLuMu Ve MeTiN2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeTiN2 PvP SeRVeR KuRuLuMu Ve MeTiN2

Pvp SeRVeR KuRMak ARTıK Çok KoLay !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Müdür Olalı

YazarMesaj
[TL]Zorlu
[Süper GM]
[Süper GM]
[TL]Zorlu

Rep Puanı : 40545
Başarı Sistemi : 40033
Server : Mehter

Müdür Olalı Empty
MesajKonu: Müdür Olalı   Müdür Olalı EmptySalı Nis. 06, 2010 3:04 pm

Ormanlar kralı aslan birgün karısıyla sevişmek ister fakat karısı olmaz der ve uykuya yatar . Bunları gizlice izleyen tilki aslan da uyuduktan sonra yanlarına gider ve aslanın karısına yanaşır işini bitirir ve oradan uzaklaşır . O ara uyanan aslan tekrar karısına dönerek ne olur hayatım çom istiyorum seni der . Aslanın karısı hiddetlenerek ulan it daha 10 dk önce yapmadın mı der . Aslan sinirlenir ve ertesi sabah bütün orman hayvanlarını alana toplar . Dün gece benim karıma kim yanaştı kimm diye hiddetle gürler . Uyanık tilki hemen ilerde çalıların arasında uyuyan çakalın yanına gider ve uyandırır , kalk çakal kardeş kalk kralımız aslan yanına müdür arıyor hemen koş başkası talip olmadan sen yetiş der . Yarı uykulu gözlerle koşan çakal o sırada kim kim diye bağırmakta olan aslanın karşısına çıkarak ben der . Aslan bunu bir güzel alır çalılara götürür orda bir güzel halleder . Yürüyemez hale gelen çakal bir ayağı bi tarafa bir ayağı bi tarafa yalpalaya yalpalaya yürümeye çalışırken tilki yanına gelir ve ooo çakal kardeş bakıyorumda müdür olalı yürüyüşün bile değişmiş der …

Müdür Olalı
1 sayfadaki 1 sayfası